Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

UPS i mençur APC 1500VA

Kodi i produktit:
236238
EAN:
7313043330052
Ngjyra:
Zezë
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com
Teknologjia:
Line-interaktive
Prodhuesi:
APC

Si të porosisim në Gjirafa50?

954.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 79.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një zgjidhje e shkëlqyeshme për serverat, terminalet e shitjes, routerat, switch-at dhe pajisjet e tjera të rrjetit që krijojnë një mjedis të sigurtë për të dhënat tuaja kritike në rast të një dështimi të rrymës. Ky burim është projektuar për një tension hyrës prej 230 V (diapazoni i tensionit të furnizimit 180 - 287 V), në frekuencë 50/60 Hz +/- 3 Hz me hyrjen IEC320 C14. Furnizimi me energji i këtij modeli është 1000W / 1500 VA me tension të prodhimit 230V dhe frekuencë 57 - 63 Hz. Pajisja ka katër priza të prodhimit IEC 320 C13. Për administrim, ajo ofron një port USB, një port Ethernet me bazë cloud dhe SmartSlot. Natyrisht, ka një tregues të statusit LED që ofron informacion të qartë. Gjithashtu do të vlerësoni menaxhimin e mençur të baterive për të maksimizuar jetën e baterisë, besueshmërinë dhe performancën përmes ngarkimit inteligjent dhe të saktë. Pajisja kryen gjithashtu një vetë-test automatik, i cili kontrollon për të siguruar zbulimin në kohë të baterive që kanë nevojë për zëvendësim të nevojshëm. Koha e përafërt e operimit në ngarkesë 500 W është rreth 26 minuta për bateri. Dimensionet janë 24.1 x 54.6 x 58.4 cm dhe peshon 28.64 kg. Njësia është projektuar për raftet dhe zë një madhësi prej 2U.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7313043330052
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
1 500
Fuqia [W]:
1000
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi i prodhuesit:
SMT1500RMI2UC
Kohëzgjatja e karikimit [h]:
3
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 100% [min] :
7,2
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
26.8
Lansuar:
4. 5. 2018
Lloji:
Rack
Ngjyra:
Zezë
Numri i baterive:
1
Numri i prizave:
4
Përdorimi:
Server, pajisje për rrjete
Përmasat [mm]:
86 x 432 x 457
Pesha [kg]:
28,64
Prodhuesi:
APC
Teknologjia:
Line-interaktive
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com
Veçori tjera:
Ekran LCD, SmartConnect

Bashkangjitja UPS i mençur APC 1500VA edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE