Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

UPS i mençur APC 1500VA

Kodi i produktit:
236237
EAN:
731304332992
Ngjyra:
Zezë
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com
Teknologjia:
Line-interaktive
Prodhuesi:
APC

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
794.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 66.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një zgjidhje e shkëlqyeshme për serverat, terminalet e shitjes, routerat, switch-at dhe pajisjet e tjera të rrjetit dhe ju mundëson të krijoni një mjedis të sigurt për të dhënat tuaja kritike në rast të një dështimi të rrymës. Ky burim është projektuar për një tension hyrës prej 230 V (diapazoni i tensionit të furnizimit 180 - 287 V) në 50/60 Hz +/- 3 Hz me hyrjen IEC320 C14. Furnizimi me energji i këtij modeli është 1000W / 1500 VA me tension të prodhimit 230V me frekuencë 57 - 63 Hz. Pajisja ka katër priza të prodhimit IEC 320 C13. Për administrim, ajo ofron një port USB, një port Ethernet me bazë cloud dhe SmartSlot. Natyrisht, ka një tregues të statusit LED që ofron informacion të qartë. Gjithashtu do të vlerësoni menaxhimin e mençur të baterive për të maksimizuar jetën e baterisë, besueshmërinë dhe performancën përmes ngarkimit inteligjent dhe të saktë. Pajisja kryen gjithashtu një vetë-test automatik, i cili kontrollon për të siguruar zbulimin në kohë të baterive që kanë nevojë për zëvendësim të nevojshëm. Koha e përafërt e funksionimit në 500 W është rreth 26 minuta për bateri. Dimensionet janë 21.9 x 17.1 x 43.9 cm dhe peshon 24.09 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
731304332992
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
1 500
Fuqia [W]:
1000
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi i prodhuesit:
SMT1500IC
Kohëzgjatja e karikimit [h]:
3+
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 100% [min] :
6.5
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
23
Lansuar:
4. 5. 2018
Lloji:
Tower
Ngjyra:
Zezë
Numri i baterive:
1
Numri i prizave:
8
Përdorimi:
Server, pajisje për rrjete
Përmasat [mm]:
219 x 171 x 439
Pesha [kg]:
24
Prodhuesi:
APC
Teknologjia:
Line-interaktive
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com
Veçori tjera:
Ekran LCD, SmartConnect

Bashkangjitja UPS i mençur APC 1500VA edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE