Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Flash Drive ADATA UV100 32GB

Kodi i produktit:
132585
EAN:
4713435797624
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
AUV100-32G-RRD
Lansuar:
5 Korrik 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

14.50 
Ju kurseni : 7.00   (48%)
7.50 € * Përfshirë TVSH-në
48% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ADATA UV100 jo vetëm që është e shpejtë, por edhe ka pamje të bukur.

Ky produkt vjen me një kapacitet prej 32GB. Poashtu kjo USB mbështet teknologjinë USB 2.0 të tipit A.

Seritë UV100 kanë një kapacitet prej 4GB / 8GB / 16GB dhe 32GB.

Pesha e diskut është 4 gramë ndërsa dimensionet i ka 41 x 19 x 6 mm.


Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4713435797624
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
AUV100-32G-RRD
Lansuar:
5 Korrik 2013
Pesha [g]:
4
Prodhuesi:
ADATA
Teknologjia:
USB-A 2.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE