Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Memorie portative USB Kingston DataTraveler SE9, 16GB

Kodi i produktit:
101605
EAN:
740617198256
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16
Kodi i prodhuesit:
DTSE9H/16GB
Lansuar:
13 Janar 2012

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
7.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Memoria portative USB Kingston DataTraveleor SE9 është e mbështjellur nga materiali prej metali me shkëlqim dhe ka një vrimë në fund, e cila iu lejon ta varni jo vetëm si ruajtës të të dhënave, por edhe si një aksesor interesant të modës. Madhësia e vogël e bën atë të përkryer për laptopin apo tabletin tuaj, kurse konstrukti i qëndrueshëm prej metali ofron siguri të lartë për të dhënat tuaja të rëndësishme. Ka kapacitet prej 16GB, duke qenë kështu shumë e përshtatshme për transferimin e të dhënave. Ajo përdor lidhës me interface USB 2.0 i cili mbështet transferimin e të dhënave me shpejtësi deri në 480Mbps.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617198256
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16
Kodi i prodhuesit:
DTSE9H/16GB
Lansuar:
13 Janar 2012
Lidhës USB:
Prodhuesi:
Kingston
Teknologjia:
USB-A 2.0
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE