Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Memorie portative USB Kingston DataTraveler SE9, 32GB

Kodi i produktit:
112390
EAN:
740617206395
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
DTSE9H/32GB
Lansuar:
9 Gusht 2012

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
16.50 
Ju kurseni : 7.00   (42%)
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
42% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Memoria portative USB Kingston DataTraveler SE9 është e mbështjellur nga materiali prej metali me shkëlqim dhe ka një vrimë në fund, e cila iu lejon ta varni jo vetëm si ruajtës të të dhënave, por edhe si një aksesor interesant të modës. Madhësia e vogël e bën atë të përkryer për laptopin apo tabletin tuaj, kurse konstrukti i qëndrueshëm prej metali ofron siguri të lartë për të dhënat tuaja të rëndësishme. Ka kapacitet prej 32GB dhe interface USB 2.0 i cili mbështet transferimin e të dhënave me shpejtësi deri në 480Mbps. Kjo USB nuk kërkon energji shtesë nga jashtë apo bateri. Pajisja lidhet me kompjuter përmes portit USB 2,0 Type-A.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617206395
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
DTSE9H/32GB
Lansuar:
9 Gusht 2012
Prodhuesi:
Kingston
Teknologjia:
USB-A 2.0
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE