Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

SanDisk Connect Wireless - 128GB SDWS4-128G-G46

Kodi i produktit:
183079
EAN:
6196591326514
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
19
Kapaciteti [GB]:
128
Kodi i prodhuesit:
SDWS4-128G-G46

Si të porosisim në Gjirafa50?

94.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

USB0-ja SanDisk vjen me kapacitet 128 GB dhe mund të transferoj të dhëna pa nevojë të internetit si dhe mund të bëj backup automatik deri në 3 pajisje në të njëjtën kohë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6196591326514
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
19
Kapaciteti [GB]:
128
Kodi i prodhuesit:
SDWS4-128G-G46
Lartësia (mm):
77
Prodhuesi:
SanDisk
Teknologjia:
USB-A 2.0, WiFi
Trashësia [mm]:
11
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE