Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

USB A-DATA Classic C906

Kodi i produktit:
73096
EAN:
4718050608478
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16
Kodi i prodhuesit:
AC906-16G-RWH
Pesha [g]:
9

Si të porosisim në Gjirafa50?

5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

USB A-DATA Classic C906 nuk është vetëm e shpejtë, por ka dhe dizajn shumë të bukur. Modelet e USB-ve C906 ofrojnë një kapacitet prej 4GB / 8GB / 16GB. Falë mundësisë Plug'n'Play USB-ja mund të lidhet çdo kohë varësisht operimit të kompjuterit, si dhe mund të punoj si një hard drive ose disketë. Ka peshë më pak se 9 g dhe dimensionet janë 58 x 6.17 x 10.4 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4718050608478
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16
Kodi i prodhuesit:
AC906-16G-RWH
Pesha [g]:
9
Prodhuesi:
ADATA
Teknologjia:
USB-A 2.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE