USB ADATA 32GB

Kodi i produktit:
79677
EAN:
4718050609659
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
AC008-32G-RKD
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 
Ju kurseni : 7.00   (45%)
8.50 € * Përfshirë TVSH-në
45% Zbritje
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

USB ADATA USB 2.0 nuk është një pajisje vetëm e shpejtë, por edhe duket bukur. Sigurisht përputhet edhe me portin USB 1.1. Ofron një kapacitet të lartë prej 32GB. Ju mund të ruani të dhënat tuaja me një besueshmëri të madhe dhe t'i transferoni ato me një shpejtësi të lartë. Disku mund të punojë si hard drive apo flash disk. Është pajisje ideale për të dhënat tuaja. Vjen me një dizajn unik dhe ngjyrë të zezë. Përputhet me Windows 98/98 SE / 2000 / XP / Vista / 7, Mac OS 9.x, Linux Kernel 2.4 dhe më lartë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4718050609659
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
AC008-32G-RKD
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhës USB:
Pesha [g]:
10
Prodhuesi:
ADATA
Teknologjia:
USB-A 2.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE