Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

USB ADATA Classic C906, 16GB

Kodi i produktit:
73284
EAN:
4718050608911
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16
Kodi i prodhuesit:
AC906-16G-RBK
Pesha [g]:
9

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ADATA Classic C906 ëshë USB 2.0 e cila jo vetëm që është e shpejtë, por gjithashtu është e bukur. Është i përshtatshëm edhe për interface-in USB 1.1. Falë teknologjisë Plug'n'Play mund të lidhet menjëherë me kompjuter. Pesha e saj është vetëm 9 g dhe ka dimensione 58 x 17.6 x10,4 mm. Ky model i USB ka kapacitet 16GB. Përshtatet me Windows (98 / 98SE / ME / 2000 / XP / Vista / 7) dhe me Mac OS 9.0, Linux Kernel 2.4.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4718050608911
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16
Kodi i prodhuesit:
AC906-16G-RBK
Pesha [g]:
9
Prodhuesi:
ADATA
Teknologjia:
USB-A 2.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE