USB SanDisk Cruzer Force, 32GB

Kodi i produktit:
130893
EAN:
619659091408
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
SDCZ71-032G-B35
Lidhës USB:

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 
Ju kurseni : 4.00   (26%)
11.50 € * Përfshirë TVSH-në
26% Zbritje Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

USB Flash Drive SanDisk Cruzer Force ka kapacitet prej 32GB dhe siguron hapësirë të mjaftueshme për përdorim të përditshëm. Mundëson bartjen e të dhënave dhe dokumenteve të rënda. USB-ja përdor interface USB 2.0. Në sajë të interface që përdor dhe teknologjisë Plug and Play, mundësohet përdorimi i produktit pa furnizim me energji elektrike apo bateri. Dimensionet e produktit janë 34.4 x 12.0 x 7.4 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
619659091408
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
SDCZ71-032G-B35
Lidhës USB:
Prodhuesi:
SanDisk
Sigurim i të dhënave:
Enkriptim i serverit
Teknologjia:
USB-A 2.0
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE