Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

USB SanDisk Cruzer Glide - 128 GB

Kodi i produktit:
147227
EAN:
619659082338
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
128
Kodi i prodhuesit:
SDCZ60-128G-B35
Lansuar:
12 Mars 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
44.50 
Ju kurseni : 23.00   (52%)
21.50 € * Përfshirë TVSH-në
52% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Marka SanDisk iu prezanton këtë produkt të shkëlqyer për përdorime të shumta. Me anë të kësaj USB-je keni mundësi të shpërndani të dhëna të cilat zënë shumë vend pasi kjo USB ka kapacitetin prej 128GB. Të dhënat mund të shkëmbehen, për shembull nga kompjuteri juaj në ndonjë kompjuter tjetër përmes portit USB 2.0. Kjo Usb posedon peshë të lehtë, formë të lehtë për tu përdorur dhe kështu mund ta vendosni apo ta mbani me vete pothuajse kudo, çoftë në xhepin, çantën apo xhaketën tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
619659082338
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
128
Kodi i prodhuesit:
SDCZ60-128G-B35
Lansuar:
12 Mars 2014
Lidhës USB:
Prodhuesi:
SanDisk
Secure / GDPR Ready:
Enkriptim i serverit
Sigurim i të dhënave:
Teknologjia:
USB-A 2.0
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE