Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

USB SanDisk Ultra Gen1, 128Gb

Kodi i produktit:
192214
EAN:
619659140359
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
19,3
Kapaciteti [GB]:
128
Kodi i prodhuesit:
SDCZ450-128G-G46

Si të porosisim në Gjirafa50?

43.50 
Ju kurseni : 18.00   (41%)
25.50 € * Përfshirë TVSH-në
41% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një ruajtës i të dhënave tuaja, që është i përshtatshëm për të gjithë telefonët celularë, tabletët dhe kompjuterët, me një USB lidhës të tipit C. Me një lidhës që mund të anulohet, nuk mund të shkaktohet dëm ndaj tij. Dimensionet e tij janë 40.64 x 19.30 x 6.60 mm. Mbështetë Windows Vista / 7/ 8 / 10 dhe Mac OS X v.10.6 ose më të lartë. Duke përdorur zonën e memories së SanDisk, ju mundësohet të shikoni, të hyni dhe të riktheni dosjet nga memoria e telefonit tuaj në një vend, që është në dispozicion në Google Play. Dizajn elegant, trup prej plastike me ngjyrë të zezë dhe të argjendtë. Shumë shpejt transmeton të gjitha të dhënat duke përfshirë multimedia, albume fotosh dhe librari muzikore.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
619659140359
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
19,3
Kapaciteti [GB]:
128
Kodi i prodhuesit:
SDCZ450-128G-G46
Lartësia (mm):
6,6
Prodhuesi:
SanDisk
Shpejtësia e shkrimit (teorike) [MB/s]:
150
Sigurim i të dhënave:
Enkriptim i serverit
Teknologjia:
USB-C 3.1 Gen
Trashësia [mm]:
40,64
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE