Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

USB Samsung MUF-64BE4 - 64GB, e zezë

Kodi i produktit:
236275
EAN:
8801643264079
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia [mm]:
15,46
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
MUF-64BE4/EU

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Samsung Flash Drive 64GB Trupi metalik i jep një pamje mbresëlënëse, por fokusi është tek performanca dhe besueshmëria e transferimit të të dhënave. Me dizajnin e saj dhe me shpejtësi të jashtëzakonshme të transmetimit, USB-ja BAR Plus do të bëhet ndihmësi juaj i domosdoshëm. Transferim i shpejtë i të dhënave Mos e humbni kohën. Standardi i fundit i USB 3.1 siguron një shpejtësi leximi deri në 200MB / s, kështu që nuk do të mbeteni duke pritur për kohë të gjatë. Për shembull, 3 GB video në cilësinë 4K UHD nga pajisja flash BAR Plus do të kopjohet në kompjuterin tuaj brenda 14 sekondave. Qëndrueshmëri e sofistikuar Është elegant dhe i qëndrueshëm në të njëjtën kohë. Falë trupit tuaj të metalit, ai mbron në mënyrë të sigurt të dhënat tuaja. Plus, mund ta lidhni USB në çelësat tuaj kështu që ju nuk duhet të shqetësoheni për ta harruar atë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8801643264079
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia [mm]:
15,46
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
MUF-64BE4/EU
Lansuar:
5. 5. 2018
Lartësia (mm):
40
Pesha [g]:
11.5
Prodhuesi:
Samsung
Shpejtësia e leximit (teorike) [MB/s]:
200
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Trashësia [mm]:
12
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE