USB ADATA UV140, 16GB, i kuq

Kodi i produktit:
176108
EAN:
4712366963122
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16
Kodi i prodhuesit:
AUV140-16G-RKD
Lansuar:
31 Korrik 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky produkt është në përputhje me USB 2.0, me kapacitet 16GB. Pesha: 4 gram. Dimensionet e tij janë: 43 x 16 x 8 mm. Prodhuesi siguron pajtueshmërinë me sistemet e Windows (XP / Vista / 7/8), me Mac OS 10.6 dhe Linux Kernel 2.6 dhe të tjera versione të ngjajshme.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712366963122
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16
Kodi i prodhuesit:
AUV140-16G-RKD
Lansuar:
31 Korrik 2015
Pesha [g]:
4
Prodhuesi:
ADATA
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE