Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

USB Cruzer Force SanDisk, 64 GB

Kodi i produktit:
156713
EAN:
619659100865
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
SDCZ71-064G-B35
Lansuar:
30 Korrik 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 
Ju kurseni : 10.00   (41%)
14.50 € * Përfshirë TVSH-në
41% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo Usb nga marka SanDisk posedon një përbërje metalike, e cila mundëson rezistencë totale ndaj dëmtimeve të shumta mekanike që mund të ndodhin siç mund të jenë gërvishtjet e përditshme. Kjo pajisje ju mundëson të mbroni të gjitha të dhënat e juaja, të cilat mund të jenë më të ndjeshme si dhe posedon një aplikacion për vendosje të fjalëkalimit në mënyrë që të parandalohet ndonjë hyrje e pa lejuar në dokumentet e juaja personale. Ky produkt posedon një kapacitet prej 64 GB, që është hapësirë e mjaftueshme për të dhëna të llojeve të ndryshme dhe mbështet portin USB 2.0 Type-A.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
619659100865
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
SDCZ71-064G-B35
Lansuar:
30 Korrik 2014
Pesha [g]:
5
Prodhuesi:
SanDisk
Secure / GDPR Ready:
Enkriptim i serverit
Sigurim i të dhënave:
Teknologjia:
USB-A 2.0
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE