Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

USB Kingston DataTraveler G4, 32GB, e kuqe

Kodi i produktit:
140365
EAN:
740617220469
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
DTIG4/32GB
Lansuar:
1 Nëntor 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 
Ju kurseni : 7.00   (45%)
8.50 € * Përfshirë TVSH-në
45% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kingston DataTraveler G4 është USB me kapacitet të lartë prej 32GB që ofron hapësirë të mjaftueshme për ruajtjen dhe transferin e sasive të mëdha të të dhënave, përfshirë këtu dokumente, muzikë, video dhe formate të tjera të të dhënave multimediale. Kjo USB është e pajisur me lidhës 3.0 dhe mund të kyçet në të gjitha pajisjet me port të përshtatshëm USB. USB Kingston DataTraveler G4 ka dizajn shumë të bukur dhe falë dimensioneve kompakte është shumë praktike për përdorim dhe bartje kudo që ju nevojitet.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617220469
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
DTIG4/32GB
Lansuar:
1 Nëntor 2013
Prodhuesi:
Kingston
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE