Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Wi-Fi router ASUS RT-N11B B1

Kodi i produktit:
177868
EAN:
4716659998730
Numri i porteve WAN:
1
Trashësia [mm]:
28
Standardet WLAN (Wifi):
802.11b, 802.11g, 802.11n
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2,4

Si të porosisim në Gjirafa50?

32.50 
Ju kurseni : 5.00   (15%)
27.50 € * Përfshirë TVSH-në
15% Zbritje
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Routeri ASUS RT-N11P është një router Wireless N me shpejtësi deri në 300 Mb/s, ndërsa është shumë i lehtë për t’u instaluar. Duke përdorur teknologjinë e quajtur MIMO dhe një çifti antenash, routeri arrin mbulim shumë më të gjerë dhe performancë shumë të lartë wireless. Në këtë mënyrë, është ideal për transmetim të videove HD, VoIP ose për të luajtur video-lojëra online. Wizardi për lidhje të thjeshtë siguron që rregullimi të jetë pa kurrfarë problemi dhe të instalohet në sistemet operative vetëm me tre hapa të thjeshtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4716659998730
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
146
Kodi i prodhuesit:
90IG01D0-BR3030
Lansuar:
5 Shtator 2015
Lartësia [mm]:
111
Lloji i antenës:
Fikse
Lloji i ruterit:
Access point, Repeater (shpërndarës), Wifi Router
Mbështetje për IPv6:
Menaxhimi:
Numri i porteve HUB / Switch:
4
Numri i porteve RJ-45:
5
Numri i porteve WAN:
1
Pesha [g]:
168,9
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësia e transferimeve WAN [MB/s]:
100
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
300
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
100
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2,4
Standardet WLAN (Wifi):
802.11b, 802.11g, 802.11n
Trashësia [mm]:
28
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja Wi-Fi router ASUS RT-N11B B1 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE