Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Folie mbrojtës për Xiaomi Redmi Note 4 Global

Kodi i produktit:
217423
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6954176836601
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Xiaomi Redmi Note 4
I përdorshëm me markat:
Xiaomi

Si të porosisim në Gjirafa50?

14.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.42 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Telefonat e fundit celularë shfaqin ekrane të mëdha që janë shumë të brishtë dhe lehtë mund të gërvishten ose shkëputen. Me xhamin mbrojtës e ekranit Premium, ju nuk duhet të shqetësoheni për gërvishtjet. Xhami mbrojtës mbron plotësisht ekranin tuaj jo vetëm nga gërvishtjet, por edhe nga pluhuri dhe papastërtitë e tjera.

Xhami mbrojtes nuk posedon ngjitës dhe lehtas mund te vendoset dhe hiqet. Është plotësisht transparent, nuk deformon imazhin ose ngjyrën e ekranit dhe prekja e ekranit është 100%. Është gjithashtu rezistent ndaj yndyrës dhe nuk lë shenja te gishtërinjve. Xhami mbrojtës i ekranit është me cilësi të lartë dhe siguron garanci te perjetëshme

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6954176836601
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Xiaomi Redmi Note 4
I përdorshëm me markat:
Xiaomi
Kodi i prodhuesit:
XIA-REDNO4G-D
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE