Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Xiaomi Mi 8 Lite, 64GB, 4GB RAM, i zi

Kodi i produktit:
246584
Bluetooth:
Pesha [g]:
169
Mbështeteje për karikim të shpejtë:
Memoria operuese [GB]:
4
Memorie e brendshme [GB]:
64

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
342.50 
Ju kurseni : 98.00   (29%)
244.50 € * Përfshirë TVSH-në
29% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 40.75 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Dual SIM:
EAN:
6941059614531
Frekuenca e bërthamës [GHz]:
2.2
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
850, 900, 1800 1900
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
75,8
GPS:
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
3350
Kodi i prodhuesit:
967936
Lansuar:
13. 10. 2018
Lartësia [mm]:
156,4
Lexues i shenjave të gishtërinjëve: :
Lidhës:
USB-C
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit [inç]:
6,26
Mbështeteje për karikim të shpejtë:
Memoria operuese [GB]:
4
Memorie e brendshme [GB]:
64
Modeli i procesorit:
Snapdragon 660 (4x2.2 GHz/2x1.8 GHz)
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i kartave SIM:
2
Pesha [g]:
169
Prodhuesi:
Xiaomi
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
2280 x 1080 (FHD+)
Rezolucioni i kamerës së përparëme [MP]:
24
Rezolucioni i kamerës [MP]:
12
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për kartë memorie:
E ndarë në SIM 2
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia [mm]:
7,5

Bashkangjitja Xiaomi Mi 8 Lite edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE