Çantë shpine Canon BP100, e zezë

86.50

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.21€ në muaj  

191912
10 artikuj
+

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kamerë digjitale SLR
EAN:
4549292062687
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1355C001AA
Lansuar:
27 Maj 2016
Lloji:
Çantë
Materiali:
Polister, poliuretan
Ngjyra:
Zezë
Përmasat [mm]:
300 x 180 x 420
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera