Çantë shpine Canon BP100, e zezë

91.50

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.62€ në muaj  

191912
10 artikuj
+
Shto në listen e dëshirave

Kjo çantë është zgjedhje e shkëlqyeshme për personat që posedojnë kamera SLR, siq janë EOS 1300D ose 1200D. Mban një DSLR me lente të ngjitura dhe dy lente tjera shtesë, blic, tripod, tablet dhe aksesorët. Në pjesën e sipërme ka pjesën për ta kapur me dorë, kurse ka dy shirita për krahëror të cilët ofrojnë rehati gjatë bartjes. Po ashtu, kjo çantë ka disa xhepa praktik të cilët brenda kanë ndarje të përshtatshme. Ka dimensione prej 30 x 18 x 42 cm të cilat iu bëjnë të mundshme që ta përdoreni edhe si valixhe në aeroplan.

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kamerë digjitale SLR
EAN:
4549292062687
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1355C001AA
Lansuar:
27 Maj 2016
Lloji:
Çantë
Materiali:
Polister, poliuretan
Ngjyra:
Zezë
Përmasat [mm]:
300 x 180 x 420
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera