Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Çantë eSTUFF Ultrabooks, për laptop 14", e hirtë

Kodi i produktit:
213581
Dimensionet e brendshme [mm]:
345 x 22 x 245
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
5711783331995
Kodi i prodhuesit:
ES82252-GREY
Lloji:
Çantë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
22.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

eSTUFF njihet për prodhimin e çantave cilësore, të qëndrueshme dhe me stil të përsosur. Ky brend prodhon elektronikë me siguri maksimale, të rehatshme që të japin një pamje elegante. Zgjedhni çantën më të sigurtë për MacBook 14", dhe merreni me vete kudo. Çanta është e ndërtuar nga mikro fibra të kualitetit të lartë me qëndrushmëri të gjatë. Sipërfaqja e saj është rezistente ndaj ujit dhe pluhurit. Pjesa e mbrendshme mbyllet me zinxhir të fuqishëm. Kështu laptopi juaj do të jetë i mbrojtur nga gërvishtjet apo goditjet e vogla, dhe do të duket si i ri.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e brendshme [mm]:
345 x 22 x 245
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
5711783331995
Kodi i prodhuesit:
ES82252-GREY
Lloji:
Çantë
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
14
Ngjyra:
Hirtë e çelët
Prodhuesi:
ESTUFF

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE