Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë HP UltraSlim për tablet 12", e zezë

Kodi i produktit:
159702
Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
Kodi i prodhuesit:
F7Z97AA
Lloji:
Çantë
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
12

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çanta HP UltraSlim është e dizajnuar posaçërisht per tabletët dhe laptopët me diagonale 12". Kjo çantë është e dizajnuar për përdorim të përditshëm për mbrojtje nga aksidentet e papritura, pluhuri apo gërvishtjet. Si pjesë përbërëse kjo çantë ka xhep të brendshëm për tablet dhe një të jashtëm për aksesorë të ndryshëm. Çanta vjen me ngjyrë të zezë e gri dhe ka dimenzione 32.5 x 22.6 x 2.5 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
Kodi i prodhuesit:
F7Z97AA
Lloji:
Çantë
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
12
Ngjyra:
Zezë, hirtë
Prodhuesi:
HP

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE