Çantë HP UltraSlim për tablet 12", e zezë

Kodi i produktit:
159702
Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
4514953681491
Kodi i prodhuesit:
F7Z97AA
Lloji:
Çantë
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
12

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çanta HP UltraSlim është e dizajnuar posaçërisht per tabletët dhe laptopët me diagonale 12". Kjo çantë është e dizajnuar për përdorim të përditshëm për mbrojtje nga aksidentet e papritura, pluhuri apo gërvishtjet. Si pjesë përbërëse kjo çantë ka xhep të brendshëm për tablet dhe një të jashtëm për aksesorë të ndryshëm. Çanta vjen me ngjyrë të zezë e gri dhe ka dimenzione 32.5 x 22.6 x 2.5 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
4514953681491
Kodi i prodhuesit:
F7Z97AA
Lloji:
Çantë
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
12
Ngjyra:
Zezë, hiri
Prodhuesi:
HP

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE