Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë Lowepro Tahoe CS 20, e kaltër

Kodi i produktit:
222912
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

14.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo çantë është dizajnuar për mbrojtje të gjërave të ndjeshme si p.sh. kamerave gjatë bartjes. Çanta është e pajisur me një xhep për pajisje të vogla në pjesën e përparme (p.sh. për karta të memories). Ajo gjithashtu ka një lak për bashkangjitje në rrip. Dimensionet e jashtme të saj janë: 8.8 x 5.3 x 14.3 mm, ndërsa dimensionet e brendshme: 7.8 x 3.5 x 13 mm.

Vlerësimet

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE