Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë MELBOURNE BP për laptop 15,6" dhe tablet 10,1", e zezë

Kodi i produktit:
215069
Dimensionet e brendshme [mm]:
260 x 385 x 35
Dimensionet e jashtme:
350 x 505 x 27
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
3567041704009
Kodi i prodhuesit:
170400

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
82.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.88 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

MELBOURNE është çantë ekstremisht e fortë, e dizajnuar për laptop deri në 15.6" dhe tablet deri 10.1". Ofron siguri maksimale për pajisjen falë sistemit në anën e pasme e përbërë nga sfungjeri i dendur dhe me sistem ventilimi të sofistikuar. Në pjesën e mbrendshme përmbanë një xhep të veçantë për aksesorë, në të edhe një xhep të fuqishëm që mbanë gjësendet e ndjeshme si syzet, celulari, etj. Çanta poashtu nuk përshkohet nga uji andaj edhe siguron dokumentet dhe çkado tjetër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e brendshme [mm]:
260 x 385 x 35
Dimensionet e jashtme:
350 x 505 x 27
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
3567041704009
Kodi i prodhuesit:
170400
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
15,6
Materiali:
Poliester
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
1,5
Prodhuesi:
Port Designs
Ueb-i i prodhuesit:
Portdesigns.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE