Çantë për notebook Lenovo ThinkPad

Kodi i produktit:
201852
Dimensionet e brendshme [mm]:
380 x 295 x 85
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
889561757260
Kodi i prodhuesit:
4X40H57287
Lloji:
Çantë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
47.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çanta profesionale Lenovo është e dizajnuar për të pasur një qëndrueshmëri të lartë të kombinuar me stil bashkohor. Falë mbushjeve që kjo çantë posedon pajisja juar qëndron e sigurtë dhe e paprekur, njëherit e mbrojtur nga tronditjet dhe gërvishtjet. Kjo çantë mund të përdoret edhe si çantë shpine. Është kompakte me pajisjet me diagonale prej 14.1’’. Dimensionet: 380 x 295 x 85 mm. Pesha: 0.46 kg.

Vlerësimet

Nice, nfillim s'm'pelqej shume amo definitivisht qetash po mdoket Super!
Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e brendshme [mm]:
380 x 295 x 85
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
889561757260
Kodi i prodhuesit:
4X40H57287
Lloji:
Çantë
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
14,1
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
0,46
Prodhuesi:
Lenovo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE