Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë Port Designs BELIZE për laptop 13.3", e hirtë

Kodi i produktit:
215190
Dimensionet e brendshme [mm]:
340 x 255 x 28
Dimensionet e jashtme:
370 x 290 x 45
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
3567041102010
Kodi i prodhuesit:
110201

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Çantë për laptop 13.3 " për të gjitha rehatitë që ju nevojiten kur mbani këtë kompjuter në dorën tuaj ose mbi supe. Përbëhet nga poliesteri dhe ka rrip që mund të rregullohet sipas dëshirës. Përmasat e saj janë 370 x 290 x 45 mm.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e brendshme [mm]:
340 x 255 x 28
Dimensionet e jashtme:
370 x 290 x 45
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
3567041102010
Kodi i prodhuesit:
110201
Lloji:
Çantë
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
13,3
Materiali:
Poliester
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
0,29
Prodhuesi:
Port Designs
Ueb-i i prodhuesit:
Portdesigns.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE