Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë Port Designs BROOKLYN për laptop 15.6" dhe tablet 10.1", e zezë

Kodi i produktit:
215068
Dimensionet e brendshme [mm]:
260 x 385 x 35
Dimensionet e jashtme:
295 x 485 x 192
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
3567041350626
Kodi i prodhuesit:
135062

Si të porosisim në Gjirafa50?

36.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.04 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Port Designs BROOKLYN është çantë elegante dhe tejet voluminoze për çdo rast, për punë, udhëtime apo ecje të gjata, me të cilën mund të bartni të gjitha gjërat e nevojshme, si laptop, tablet, libra e fletore dhe aksesorë të ndryshëm. Kjo çantë është dizajnuar posaçërisht për bartjen e laptopëve me diagonale deri në 15.6” dhe tabletëve deri në 10.1”. Çanta ka një material të papërshkrueshëm dhe rezistent ndaj çfarëdo moti. Pjesa e pasme e saj është e pajisur me një rrip të shpatullave për bartje të lehtë dhe përmban një rrip të rregullueshëm të gjoksit për pozicionim më të mirë. Pjesa e brendshme e çantës është e butë dhe mbron laptopin apo tabletin tuaj nga gërvishjet e mundshme. Gjithashtu janë të përfshira shiritat shtrëngues anësor për bartje më të sigurt të artikujve të futur. Përmasat: 395 x 485 x 192 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e brendshme [mm]:
260 x 385 x 35
Dimensionet e jashtme:
295 x 485 x 192
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
3567041350626
Kodi i prodhuesit:
135062
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
15,6
Materiali:
Poliuretan
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
0,57
Prodhuesi:
Port Designs
Ueb-i i prodhuesit:
Portdesigns.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE