Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbështjellëse Port Designs TORINO për laptop 13-14", e kuqe

Kodi i produktit:
215056
Dimensionet e brendshme [mm]:
320 x 230 x 8
Dimensionet e jashtme:
335 x 248 x 24
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
3567041404060
Kodi i prodhuesit:
140406

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kjo mbështjellëse për laptop 13.3/14'' ka material të jashtëm neopreni me mbyllje zingjiri. Është rezistente ndaj ujit dhe si dizajn ka logo të lëkurës. Ka dimenzione të jashtme 335 x 248 x 24 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e brendshme [mm]:
320 x 230 x 8
Dimensionet e jashtme:
335 x 248 x 24
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
3567041404060
Kodi i prodhuesit:
140406
Lartësia e brendshme e laptopit [mm]:
230
Lloji:
Mbështjellëse
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
14
Materiali:
Neopren
Ngjyra:
Kuq
Përmasat e brendshme të laptopit deri në [mm]:
320
Pesha [kg]:
0,29
Prodhuesi:
Port Designs
Ueb-i i prodhuesit:
Portdesigns.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE