Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë për laptop DICOTA PRO 15” – 17.3”

Kodi i produktit:
148120
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
7640158660553
Kodi i prodhuesit:
D30847
Lartësia e brendshme e laptopit [mm]:
295
Lloji:
Çantë shpine

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
141.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.79 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo çantë vjen me një dizajn të thjeshtë dhe elegant, ndërsa shërben për bartjen e laptopëve të madhësive 15” – 17”.

Çanta ofron mbrojtje maksimale për laptopin tuaj, por edhe për aksesorët dhe gjërat tjera të cilat u nevojiten.

Ajo është e përbërë nga materiale të qëndrueshme dhe me peshë të lehtë, ndërsa përmban edhe xhepa të vogël të cilët mund t’i shfrytëzoni për arsye të ndryshme.

Dimensionet e çantës janë 440 x 320 x 200 mm dhe ka një peshë prej 1.4 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
7640158660553
Kodi i prodhuesit:
D30847
Lartësia e brendshme e laptopit [mm]:
295
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
17,3
Materiali:
Najlon
Ngjyra:
Zezë
Përmasat e brendshme të laptopit deri në [mm]:
420
Prodhuesi:
DICOTA

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE