Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Film për fotografi për Fujifilm INSTAX, 10 copë, me kornizë të zezë

Kodi i produktit:
239096
EAN:
4547410370010
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Fujifilm Instax SQUARE SQ10
I përdorshëm me markat:
Fujifilm
Kodi i prodhuesit:
16576532

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fujifilm ka sjellur në treg kamerat Instax që ju mundësojnë të fotografoni dhe të keni kopje fizike të fotografive brenda pak sekondave. Për të shfrytëzuar kamerat e tilla, Fujifilm sjell kasetën me 10 fotografi të gatshme për printim në formatin katror.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4547410370010
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Fujifilm Instax SQUARE SQ10
I përdorshëm me markat:
Fujifilm
Kodi i prodhuesit:
16576532
Lansuar:
27. 6. 2018
Prodhuesi:
Fujifilm

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE