Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fotoaparat Canon PowerShot SX430 IS

Kodi i produktit:
205856
Apertura maksimale e lentes:
3,5
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4
WiFi:
Video incizues:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
254.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Canon sjell kamerën digjitale PowerShot SX430 IS e cila do ju mundësoj të kapni pjesët më të rëndësishme të jetës tuaj me fotografi dhe video të pastërta, të detajizuara dhe ngjyra realistike ashtu siç i keni përjetuar. Kamera vjen e pajisur me procesorin e imazheve DIGIC 4+ me 20.5 megapiksela dhe f / 3.5 deri në f / 6.8 luminance, mban stabilizuesin e imazhit dhe gjatësi fokale nga 4.3 deri në 193.5 mm për t'ju mundësuar të shkrepni fotografi dhe të inçizoni video sipas nevojave tuaja. Pos kësaj, kamera mban ekranin me madhësi 3" LCD me 5 nivele të ndriçimit, ka hapësirë për kartelë të memories SD, SDHC dhe SDXC, është pajisur me baterinë NB-11LH që ju mundëson ta përdorni kamerën deri në 195 shkrepje fotografish si dhe vjen me madhësi prej 104.4 x 69.1 x 85.1 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
3,5
Apertura minimale e lentes:
6,6
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
3
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2,3
EAN:
4549292083446
Formatet e fajlleve:
JPEG, MPEG 4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
180,6
Gjatësia minimale fokale [mm]:
4,3
GPS:
Kodi i prodhuesit:
1790C002
Lansuar:
31 Janar 2017
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i fotoaparatit:
E përdorshme nga të gjithë, Ultrazoom
Lloji i senzorit:
CCD
Lloji i stabilizatorit:
Optike
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
1 600
Ngjyra:
Zezë
Njohje e tipareve fizike:
Përmasat [H x W mm]:
104,4 × 69,1 × 85,1
Pesha me pajisje shtesë [g]:
325
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
20
Rezolucioni i ekranit LCD:
230 000
Stabilizues imazhi:
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Video incizues:
WiFi:
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4
Zmadhues optik [ i shumëfishtë]:
42

Bashkangjitja Fotoaparat Canon PowerShot SX430 IS edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE