Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Fotoaparat Fujifilm Instax 25 mini, rozë

Kodi i produktit:
216084
EAN:
4547410217957
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
16263642
Lloji i baterisë:
Litium
Lloji i fotoaparatit:
Instant (çasti)

Si të porosisim në Gjirafa50?

89.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Instax Mini 25 është kamerë që ju mundëson të shkrepni fotografi dhe t'i printoni ato menjëherë në mënyrë që momentet më të rëndësishme të jetës tuaj t'i mbani në dorë me kualitet të lartë dhe të mprehtë. Kamera shkrep fotografi me madhësi 62 x 46 mm, ka gjatësi fokale prej 50 mm, mban 2x bateri CR2 / DL të cilat ju mundësojnë të shkrepni deri në 300 fotografi si dhe vjen me ngjyrë rozë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4547410217957
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
16263642
Lloji i baterisë:
Litium
Lloji i fotoaparatit:
Instant (çasti)
Ngjyra:
Rozë
Përmasat [H x W mm]:
112 x 121 x 50,5
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
275
Prodhuesi:
Fujifilm

Bashkangjitja Fotoaparat Fujifilm Instax 25 mini edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE