Fotoaparat Polaroid SNAP TOUCH Instant Digital, i kaltër

Kodi i produktit:
221320
Apertura maksimale e lentes:
2.8
Lloji i baterisë:
Bateri
Ueb-i i prodhuesit:
Polaroid.com
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
13
Prodhuesi:
Polaroid

Si të porosisim në Gjirafa50?

212.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Polaroid SNAP TOUCH Instant Digital është kamerë kompakte me dizajn modern e cila do ju mundësoj të kapni fotografi të kualitetit të lartë dhe t'i printoni aty për aty. Pos peshës së lehtë, dizajnit kompakt, kualitetit të imazheve dhe përdorimit të lehtë, kamera ju mundëson të inçizoni me kualitet Full HD, mban ekranin me madhësi 3.5" LCD, ju ofron mbështetje për Bluetooth, mund të bëni 10x zoom dhe të editoni fotografitë atë për aty. Të gjitha këto do ju mundësojnë të kapni fotografi të përsosura në çdo moment.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.


Fotografi të menjëhershme

Kjo kamerë kompakt kap fotografi "instant" që do të thotë se pasi të shtypni butonin ju do të mund të shihni fotografinë të printuar për pak sekonda. të gjitha fotografitë printohen në formatin 2x3". Poashtu ju do të vlerësoni faktin që fotografitë printohen pa kornizë të bardhë.

Bëhu kreativ

Ju mund të përmirësoni fotografitë e shkrepura me filtera, tekst, stickers digjital apo të vizatoni për të krijuar efekte unike. Të gjitha këto efekte mund t'i shfrytëzoni nëpërmjet ekranit LCD me prekje (touch) me madhësi 3.5". Nëse dilni të kënaqur me fotografinë, ju mund ta printoni, ta shpërndani me BLuetooth apo ta ruani në kartelë të memories microSD.

I thjeshtë dhe intuitiv

Kapja e fotografive me Polaroid SNAP Touch Instant Digital është e thjeshtë dhe argëtuese falë disa karakteristikave të saj. Për të kapur imazhe të pastërta kamera është pajisur me lensin me 13 megapiksela, dritë flash dhe 10x zoom digjital. Pos kësaj, kamera ju ofron konfigurimin PhotoBooth për të shkrepur 6 fotografi për 10 sekonda si dhe shkrepjen e fotografisë me kohë të caktuar. Pos fotografive të kualitetit të lartë ju do të mund të inçizoni me kualitet Full HD.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.


Teknologjia Zink Zero Ink Printing

Kjo teknologji në vend të ngjyrës përdor material të letrës me kristale shumëngjyrëshe të vendosura mbi letër nën ndikimin e nxehtësisë. Rezultati është fotografi të kualitetit të lartë me ngjyra të pasuruara dhe realistike. Nëse e mbuloni fotografinë me mbështjellës ju do të krijoni fotografi me rezistencë afatgjate.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
2.8
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
3.5
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
3.2
EAN:
840102160833
Ekran me prekje (touch):
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
3.4
Gjatësia minimale fokale [mm]:
3.4
Kodi i prodhuesit:
POLSTBL
Lansuar:
30. 8. 2017
Lloji i baterisë:
Bateri
Lloji i fotoaparatit:
Instant (çasti)
Lloji i senzorit:
CMOS
Mediat incizuese:
MicroSD
Ngjyra:
Kaltër
Prodhuesi:
Polaroid
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
13
Ueb-i i prodhuesit:
Polaroid.com
Video incizues:

Bashkangjitja Fotoaparat Polaroid SNAP TOUCH Instant Digital edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE