Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fotoaparat Polaroid SNAP TOUCH Instant Digital, i kaltër

Kodi i produktit:
221320
Apertura maksimale e lentes:
2.8
Lloji i baterisë:
Bateri
Ueb-i i prodhuesit:
Polaroid.com
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
13
Prodhuesi:
Polaroid

Si të porosisim në Gjirafa50?

212.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fotoaparat kompakt i çastit, i prodhuar nga kompania Polaroid, i cili ka dizajn madhështor dhe funksionim të lehtë. Ky aparat fotografik ofron aftësin e incizimit të videove me 1080p, të dhënat vizuele paraqiten në ekranin LCD me prekje me madhësi 3.5 ". Për kapjen e imazheve në largësi ky fotoaparat ka mundësinë e zmadhimit optik deri në 10 herë. Poashtu ofron mbështetje për teknologjinë Bluetooth. Kjo paisje kap imazhe me rezolucion 13 Mpx, ka blic të integruar, kohëmatës dhe modalitet PhotoBooth ose një sërë filtrash si: korniza, ngjitëse, tekste, etj. Posedon teknologjinë e printimit të fotove ZINK Zero Ink, e cila printon shumë shpejtë foton e marrë në madhësi 2 x 3 ". Të dhënat ruhen në karta micro SD me kapacitet deri në 128 GB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
2.8
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
3.5
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
3.2
EAN:
840102160833
Ekran me prekje (touch):
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
3.4
Gjatësia minimale fokale [mm]:
3.4
Kodi i prodhuesit:
POLSTBL
Lansuar:
30. 8. 2017
Lloji i baterisë:
Bateri
Lloji i fotoaparatit:
Instant (çasti)
Lloji i senzorit:
CMOS
Mediat incizuese:
MicroSD
Ngjyra:
Kaltër
Prodhuesi:
Polaroid
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
13
Ueb-i i prodhuesit:
Polaroid.com
Video incizues:

Bashkangjitja Fotoaparat Polaroid SNAP TOUCH Instant Digital edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE