Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë Alpha 6000, e zezë

Kodi i produktit:
151126
Audio incizues:
Njohje e tipareve fizike:
WiFi:
Viewfinder optik/elektronik:
Video incizues:

Si të porosisim në Gjirafa50?

509.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 42.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Alpha 6000 është seria e re e kamerave nga Sony që vijnë me mundësinë për ndërrimin e lenseve. Me fuqinë e saj procesuese dhe shkrepjes së imazheve ju do të mund t'i kapni të gjitha momentet e rëndësishme të jetës tuaj ashtu siç i shihni me sy.

Kamera është pajisur me senzorin CMOS Exmor APS HD me rezolucion prej 24.3 megapiksela, mban ekranin LCD me madhësi 3" dhe portet USB dhe microHDMI, mund të lidhet me pajisje të tjera nëpërmjet teknologjive NFC dhe Wi-Fi si dhe vjen me madhësi 120 x 66.9 x 45.1 mm

Sorry, the description of the image is missing.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio incizues:
Bayonet:
Sony E
Diagonalja e ekranit (inç):
3
EAN:
4905524974287
Formatet e fajlleve:
JPEG, MP4, RAW
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit [mm]:
23,5
Kodi i prodhuesit:
ILCE6000B.CEC
Lansuar:
3 Qershor 2014
Lartësia e senzorit [mm]:
15,6
Lloji i baterisë:
Litium W
Lloji i senzorit:
CMOS Exmor APS HD
Mediat incizuese:
Memory Stick PRO Duo, Memory Stick PRO-HG Duo, Memory Stick XC-HG Duo, SD, SDHC, SDXC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
25 600
Ngjyra:
Zezë
Njohje e tipareve fizike:
Paketimi:
Trup
Përmasat [H x W mm]:
120 x 66,9 x 45,1
Pesha me pajisje shtesë [g]:
344
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
285
Prodhuesi:
Sony
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
24,3
Rezolucioni i ekranit LCD:
921 600
Smile Shutter:
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Video incizues:
Viewfinder optik/elektronik:
WiFi:
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4

Bashkangjitja Kamerë Alpha 6000 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE