Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Bateri alternative Duracell për Canon NB-4L

Kodi i produktit:
151727
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
5055190103104
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
700
Kodi i prodhuesit:
DRC4L

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
21.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateritë Duracell janë sinonim i kualitetit të lartë dhe besueshmërisë. Modeli DRC4L i baterive me litium të Duracell ofron një kapacitet prej 700 mAh dhe një voltazh operues prej 3.7 V duke e bërë kështu baterinë më të mirë alternative për Canon NB-4L. Kjo bateri është e dizajnuar vetëm për një numër të vogël të modeleve Canon të aparateve digjitale. Pesha: 18 gr.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
5055190103104
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
700
Kodi i prodhuesit:
DRC4L
Lansuar:
24 Prill 2014
Lloji:
Li-Ion (Litium-Ion)
Numri i pakove:
1
Prodhuesi:
Duracell
Tension [V]:
3,7

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE