Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri alternative Duracell për Canon NB-5L

Kodi i produktit:
151728
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
5055190112830
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
820
Kodi i prodhuesit:
DRC5L

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateritë Duracell janë sinonim i kualitetit të lartë dhe besueshmërisë. Modeli DRC5L i baterive me litium të Duracell ofron një kapacitet prej 820 mAh dhe një voltazh operues prej 3.7 V duke e bërë kështu baterinë më të mirë alternative për Canon NB-5L. Kjo bateri është e dizajnuar vetëm për një numër të vogël të modeleve Canon të aparateve digjitale.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
5055190112830
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
820
Kodi i prodhuesit:
DRC5L
Lansuar:
24 Prill 2014
Lloji:
Li-Ion (Litium-Ion)
Numri i pakove:
1
Prodhuesi:
Duracell
Tension [V]:
3,7

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE