Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Alternative Duracell për Olympus LI-10B

Kodi i produktit:
151748
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
5055190113400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
1 050
Kodi i prodhuesit:
DR9613

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Bateritë me litium të Duracell ofrojnë një kapacitet prej 1050 mAh dhe një voltazh operues prej 3.7 V duke i bërë kështu bateritë më të mira alternative për Olympus LI-10B. Kjo bateri është e dizajnuar vetëm për një numër të vogël të modeleve Olympus të aparateve digjitale. Pesha 33 gr. Dimensionet: 46 x 32 x 10 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
5055190113400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
1 050
Kodi i prodhuesit:
DR9613
Lansuar:
26 Prill 2014
Lloji:
Li-Ion (Litium-Ion)
Numri i pakove:
1
Prodhuesi:
Duracell
Tension [V]:
3,7

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE