Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri alternative Duracell për Panasonic CGA-S005

Kodi i produktit:
151751
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
5055190112861
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
1 050
Kodi i prodhuesit:
DR9709

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky model i baterisë, që kapacitet prek 1050 mAh dhe tension prej 3.7 V është një zëvendësim i baterisë origjinale Panasonic CGA - S005 për kamera digjitale. Kjo bateri ka dimensione prej 40 x 35 x 10 mm dhe peshë prej 26 gr.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
5055190112861
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
1 050
Kodi i prodhuesit:
DR9709
Lansuar:
26 Prill 2014
Lloji:
Li-Ion (Litium-Ion)
Numri i pakove:
1
Prodhuesi:
Duracell
Tension [V]:
3,7

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE