Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Bateri alternative Duracell për Panasonic CGR-S006

Kodi i produktit:
151753
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
5055190112878
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
700
Kodi i prodhuesit:
DR9668

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateritë me litium të Duracell ofrojnë një kapacitet prej 700 mAh dhe një voltazh operues prej 7.4 V duke i bërë kështu baterinë më të mira alternative për Panasonic CGR-S006 . Kjo bateri është e dizajnuar vetëm për një numër të vogël të modeleve Panasonic të aparateve digjitale.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
5055190112878
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
700
Kodi i prodhuesit:
DR9668
Lansuar:
26 Prill 2014
Lloji:
Li-Ion (Litium-Ion)
Numri i pakove:
1
Prodhuesi:
Duracell
Tension [V]:
7,4

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE