Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri alternative Duracell për Samsung BP70A

Kodi i produktit:
151761
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
5055190125816
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
670
Kodi i prodhuesit:
DR9947

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky model i baterive Duracell ka një kapacitet prej 670 mAh dhe operon me një voltazh prej 3.7V, ndërsa shërben si zëvendësim i baterive origjinale Samsung BP70A.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
5055190125816
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
670
Kodi i prodhuesit:
DR9947
Lansuar:
26 Prill 2014
Lloji:
Li-Ion (Litium-Ion)
Numri i pakove:
1
Prodhuesi:
Duracell
Tension [V]:
3,7

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE