Bateri Canon NB-11LH

Kodi i produktit:
153637
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
4549292004472
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
800
Kodi i prodhuesit:
9391B001AA

Si të porosisim në Gjirafa50?

67.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Canon-i është prodhues lider i fotoaparatëve, kamerave, si dhe aksesorëve të tyre. Një ndër aksesorët është edhe bateria zëvendësuese Canon NB-11LH me kapacitet prej 800 mAh, e dizajnuar për serinë e kamerave digjitale Canon PowerShot ELPH dhe SX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
4549292004472
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
800
Kodi i prodhuesit:
9391B001AA
Lansuar:
10 Qershor 2014
Lloji:
Li-Ion (Litium-Ion)
Numri i pakove:
1
Prodhuesi:
Canon
Tension [V]:
3,6
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE