Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Bateri Hähnel për HLX-E6N

Kodi i produktit:
257139
Dizajnuar për:
Fotoaparat
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
1900
Lloji i baterive:
Li-ion
Prodhuesi:
Hähnel

Si të porosisim në Gjirafa50?

93.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hähnel Extreme HLX-E6N është bateri alternative për Canon LP-E6. Ofron jetëgjatësi 25% më shumë sesa bateria origjinale. Sipërfaqja e silikonit garanton qëndrueshmëri në kushte ekstreme. Përfshihen një bateri dhe një karikues kompakt USB që mund të mbushë deri në dy bateri njëkohësisht nga prodhuesit e tjerë. Përparësitë: - Kapaciteti - 2000 mAh; - Tensioni - 7.2 V; - Çertifikimi më i lartë UL; - Efekti i ulët i shpenzimit vetjak.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
1900
Lloji i baterive:
Li-ion
Prodhuesi:
Hähnel

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE