Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Bateri Paton për Canon BP-511 1380mAh

Kodi i produktit:
126025
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
4260218591165
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Canon 20D, Canon 20Da, Canon 300 D, Canon CMV500, Canon D30, Canon EOS 10D, Canon EOS 10D, Canon EOS 40D, Canon EOS 300D, Canon EOS 650, Canon FV300 KIT, Canon MV500i, Canon MV530i, Canon MV550i
Kapaciteti [mAh]:
1 380

Si të porosisim në Gjirafa50?

21.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çdo bateri ka një jetëgjatësi dhe gjithmonë vjen koha kur duhet të ndërrohet. Ne mund të zgjedhim në mes të baterisë origjinale ose ndonjë tjetër alternative që është e përballueshme. Kompania Paton jep një rang të gjerë të baterisë alternative të kualitetit të lartë për pajisje të ndryshme. Ky model ka kapacitet prej 3.7 V dhe është alternativë zëvëndësuese për baterinë origjinale Canon BP-511. Bateria është e përshtatshme me pajisjet: Canon Ixus 85 IS Canon IXY DIGITAL 25 IS Canon PowerShot SD770 IS. Bateritë e brendit Paton janë të pajisura me elemente më kualitet të lartë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
4260218591165
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Canon 20D, Canon 20Da, Canon 300 D, Canon CMV500, Canon D30, Canon EOS 10D, Canon EOS 10D, Canon EOS 40D, Canon EOS 300D, Canon EOS 650, Canon FV300 KIT, Canon MV500i, Canon MV530i, Canon MV550i
Kapaciteti [mAh]:
1 380
Kodi i prodhuesit:
PT1008
Lansuar:
9 Prill 2013
Lloji:
Bateri
Numri i pakove:
1
Prodhuesi:
Patona

Bashkangjitja Bateri Paton për Canon BP-511 1380mAh edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE