Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Bateri Paton për Canon LP-E6, 2000 mAh

Kodi i produktit:
136760
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
4260317092365
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Canon EOS 550D, Canon EOS 600D, Canon EOS 650D, Canon EOS 700D
Kapaciteti [mAh]:
1 120

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çdo bateri e ka jetëgjatësinë e caktuar dhe dikur do t’i vije koha për ta zëvendësuar. Sidoqoftë, kompania Paton ofron një sërë baterish alternative me kualitet të lartë dhe për pajisje të ndryshme. Modeli i baterisë Paton nga bateritë Premium Li-Ion ka një tension prej 7.4V dhe një kapacitet prej 1120 mAh, ndërsa shërben si zëvendësues i baterisë origjinale Canon LP-E8. Seritë Paton Premium ofrojnë kualitet të lartë dhe performancë të përmirësuar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
4260317092365
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Canon EOS 550D, Canon EOS 600D, Canon EOS 650D, Canon EOS 700D
Kapaciteti [mAh]:
1 120
Kodi i prodhuesit:
PT1136
Lansuar:
21 Shtator 2013
Lloji:
Li-Ion (Litium-Ion)
Numri i pakove:
1
Pa merkur:
Opsionale
Prodhuesi:
Patona
Tension [V]:
7,4

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE