Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Paton për kamerë digjitale FUJIFILM Fuji NP-50, 750mAh

Kodi i produktit:
126055
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
4260218592551
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Fujifilm FinePix F50fd, Fujifilm FinePix F60fd, Fujifilm FinePix F100fd, Kodak Easyshare M1033, Kodak Easyshare V1073, Kodak Easyshare V1233, Kodak Easyshare V1253, Kodak Easyshare V1273
Kapaciteti [mAh]:
750

Si të porosisim në Gjirafa50?

11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Çdo bateri ka një jetëgjatësi të kufizuar dhe vjen koha kur ato duhet të zëvendësohen. Kompania Paton që është një ndër kompanitë lidere për prodhimin e kamerave digjitale, tani sjellë bateri alternative me kualitet të lartë për pajisje të ndryshme. Kjo bateri me kapacitet prej 750 mAh që është e njëjtë me baterinë origjinale. Bateria është e projektuar për kamerën FUJIFILM Fuji NP-50. Po ashtu ajo është në përputhje edhe me këto modele Fujifilm FinePix: F50fd F60fd F100fd dhe Kodak Easyshare M1033, V1073, V1233, V1253, V1273.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
4260218592551
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Fujifilm FinePix F50fd, Fujifilm FinePix F60fd, Fujifilm FinePix F100fd, Kodak Easyshare M1033, Kodak Easyshare V1073, Kodak Easyshare V1233, Kodak Easyshare V1253, Kodak Easyshare V1273
Kapaciteti [mAh]:
750
Kodi i prodhuesit:
PT1014
Lansuar:
9 Prill 2013
Lloji:
Bateri
Numri i pakove:
1
Prodhuesi:
Patona

Bashkangjitja Bateri Paton për kamerë digjitale FUJIFILM Fuji NP-50 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE