Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Paton për Nikon EN-EL5, 1000mAh

Kodi i produktit:
126072
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
PT1037
Lansuar:
11 Prill 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

12.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Paton është prodhues evropian i baterive, kamerave digjitale, laptopëve dhe pajisjeve tjera. Këto pajisje përdoren intensivisht nga të gjithë ne, andaj edhe konsumojnë sasi të konsiderueshme të energjisë. Kështu, kompania Paton iu sjell baterinë zëvendësuese, e cila do të zgjasë kohën e punës me pajisjen tuaj deri në dy herë. Kjo bateri kualitative prej 1000mAh ka kapacitet të njëjtë me baterinë origjinale nga prodhuesi Nikon EN-EL5, me të cilën është plotësisht e përputhshme. Bateria mund të përdoret në pajisjet Nikon Coolpix 3700, Coolpix 4200, Coolpix 5900, Coolpix 7900 dhe P5000.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
PT1037
Lansuar:
11 Prill 2013
Lloji:
Bateri
Numri i pakove:
1
Prodhuesi:
Patona

Bashkangjitja Bateri Paton për Nikon EN-EL5 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE