Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Paton për Sony NP-FC10, e zezë

Kodi i produktit:
126118
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
4260218591851
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
780
Kodi i prodhuesit:
PT1053

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Paton si prodhues alternativ i baterive është prodhuesi kryesorë Europian i prodhimit të baterive për kamera laptopë dhe pajisje tjera. Bateria Paton me sistem Li-Ion ka kapacitet 11.780 mAh, i përshtatet tipit të kamerës ONY NP-FC10, NP-FC11, gjithashtu ajo mund të përdoret për SONY DSC-F77, DSC-FX77, DSC-V1, DSC-P2 DSC-P3, DSC-P5 DSC-P7 DSC-P8 DSC-P9, DSC-P10, DSC-P12. Kompania Paton garanton kualitet maksimal dhe siguron monitorim periodik të pajisjeve të saj në treg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
4260218591851
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
780
Kodi i prodhuesit:
PT1053
Lansuar:
10 Prill 2013
Lloji:
Bateri
Numri i pakove:
1
Prodhuesi:
Patona

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE