Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri për aparat fotografik NIKON EN-EL23

Kodi i produktit:
147616
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
4960759143921
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
1 850
Kodi i prodhuesit:
VFB11702

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
66.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Marka Nikon është një nga prodhuesit kryesorë të kamerave dhe optikëve fotografik. Gjindet në mesin e njohur, sidomos në mesin e SLRs, jo vetëm për shkak të teknologjisë së lartë të prodhimit, por edhe të shumë mundësive tjera unike. Bateria për Nikon EN-EL23 është një bateri e cila mund të rmibushet, dhe ofron një kapacitet prej 1850 mAh. Mund të rimbushet duke përdorur një karikues baterie origjinal të përputhshëm me atë të llojit Nikon MH-67P.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
4960759143921
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
1 850
Kodi i prodhuesit:
VFB11702
Lansuar:
26 Mars 2014
Lloji:
Li-Ion (Litium-Ion)
Numri i pakove:
1
Prodhuesi:
Nikon
Tension [V]:
3,8

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE